Mobile menu button
Design District Zagreb logo
 

Upoznaj tim

 
Team member photo

Ira Payer

kreativna direktorica
ira@designdistrict.hr

Team member photo

Lovorka Sršen

koordinatorica i izvršna producentica
lovorka@designdistrict.hr

Team member photo

Tena Šarić

koordinatorica programa
program@designdistrict.hr

Team member photo

Maja Subotić Šušak

voditeljica zelenog programa
maja@designdistrict.hr

Team member photo

Tena Cuculić

voditeljica marketinga i sponzorstava
tena@designdistrict.hr

Team member photo

Ivana Dvorski

voditeljica marketinga i sponzorstava
ivana@designdistrict.hr

Team member photo

Željka Zrnić

voditeljica lokacija
zeljka@designdistrict.hr

Team member photo

Bojan Krištofić

voditelj diskurzivnog programa
bojan@designdistrict.hr

Team member photo

Jelena Slavujević

voditeljica komunikacija
jelena@designdistrict.hr

Team member photo

Iva Hrvatin

voditeljica dizajnerskog tima
iva@designdistrict.hr

Team member photo

Klasja Habjan

dizajnerica
klasja@designdistrict.hr

 

NOVO U KVARTU

Slatka priča

Slastičarnica Slatka priča osnovana je 2013. godine, a danas obuhvaća tri lokala — u Kranjčevićevoj ulici, zatim u Ulici I. B. Mažuranić na zagrebačkoj Malešnici te naravno u Martićevoj (od 2016.), odnosno na prometnom uglu Martićeve i Smičiklasove.

Mikrofon

Mikrofon je glazbena škola pokrenuta 2009. i smještena u šarmantnom dvorišnom prostoru Martićeve ulice 19. Proizašla iz programa riječke vokalne radionice Vocal Studio Maraton, škola je svoj program od individualne nastave pjevanja s vremenom proširila na grupne pjevačke i dječje programe te instrumentalnu glazbenu poduku.

Knjižnica Medveščak

Knjižnica Medveščak, ogranak Knjižnica grada Zagreba u našem kvartu, obuhvaća tri Odjela — za odrasle, djecu i mladež (potonji je poznat i kao ‘Idi pa vidi’). Pored knjižničnih djelatnosti, u izlozima knjižnice postavljaju se i razne izložbe, a u prostoru Odjela za djecu i mladež održavaju se i radionice.

Pogon Mislavova

Pogon Mislavova jedan je od dva prostora Pogona — Zagrebačkog centra za nezavisnu kulturu i mlade (drugi se nalazi na trnjanskom dijelu savskog nasipa, u većem dijelu nekadašnje tvornice Jedinstvo, dok je u manjem smješten klub Močvara).

Deseto selo

Dizajn studio nekonvencionalnog imena Deseto selo osnovale su 2012. godine Bojana Bota, Ana Ćurković Zelić i Sanja Dvornik. Smjestile su se u zagrebački Dizajn distrikt 2015. i otad sudjeluju u njegovim dobrim kreativnim vibracijama.