Mobile menu button
Design District Zagreb logo
 

Upoznaj tim

 
Team member photo

Ira Payer

kreativna direktorica
ira@designdistrict.hr

Team member photo

Lovorka Sršen

koordinatorica i izvršna producentica
lovorka@designdistrict.hr

Team member photo

Tena Šarić

koordinatorica programa
program@designdistrict.hr

Team member photo

Maja Subotić Šušak

voditeljica zelenog programa
maja@designdistrict.hr

Team member photo

Tena Cuculić

voditeljica marketinga i sponzorstava
tena@designdistrict.hr

Team member photo

Ivana Dvorski

voditeljica marketinga i sponzorstava
ivana@designdistrict.hr

Team member photo

Željka Zrnić

voditeljica lokacija
zeljka@designdistrict.hr

Team member photo

Bojan Krištofić

voditelj diskurzivnog programa
bojan@designdistrict.hr

Team member photo

Jelena Slavujević

voditeljica komunikacija
jelena@designdistrict.hr

Team member photo

Iva Hrvatin

voditeljica dizajnerskog tima
iva@designdistrict.hr

 

NOVO U KVARTU

PULS*AR

PULS*AR je osnovan u prosincu 2013. godine, kao nova postava etabliranih arhitekata s velikim iskustvom stečenim kroz individualnu profesionalnu karijeru od gotovo dvadeset godina. Uz njihovo zajedničko djelovanje vezan je širok raspon različitih koncepata, dizajna i realizacija projekata, čime su zaslužili brojne međunarodne nagrade i priznanja.

Program bar

Bar Program smjestio se u prostoru bivšeg šarmantnog bistroa Divas. Saša Žerajić, nezaobilazno i omiljeno lice Divasa, koji je ondje radio od otvaranja, odlučio je u istom prostoru realizirati vlastiti koncept.

Atelier Ane Barbić Katičić

Ana Barbić Katičić kontinuirano, 15-ak godina (od završetka studija na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu), samostalno i skupno izlaže u Hrvatskoj i inozemstvu (Francuska, Belgija, Izrael). Do sada je izlagala 20-ak puta samostalno.

Dom sindikata grafičara

Sindikat grafičke i nakladničke djelatnosti Hrvatske je sa svojih 147 godina neprekidnog rada najstariji sindikat u Hrvatskoj, ali i šire, osnovan kao Hrvatsko tipografičko društvo.

Kreativni centar Ledana

Unutrašnjost bloka u Bauerovoj 19 jedan je od primjera dugogodišnjeg nastojanja za očuvanjem bivšeg industrijskog kompleksa tvornice leda kao prostora od javnog značaja, a protiv pokušaja njegove privatizacije.