Mobile menu button
Design District Zagreb logo
 

Upoznaj tim

 
Team member photo

Ira Payer

kreativna direktorica
ira@designdistrict.hr

Team member photo

Lovorka Sršen

koordinatorica i izvršna producentica
lovorka@designdistrict.hr

Team member photo

Tena Šarić

koordinatorica programa
program@designdistrict.hr

Team member photo

Maja Subotić Šušak

voditeljica zelenog programa
maja@designdistrict.hr

Team member photo

Tena Cuculić

voditeljica marketinga i sponzorstava
tena@designdistrict.hr

Team member photo

Ivana Dvorski

voditeljica marketinga i sponzorstava
ivana@designdistrict.hr

Team member photo

Željka Zrnić

voditeljica lokacija
zeljka@designdistrict.hr

Team member photo

Bojan Krištofić

voditelj diskurzivnog programa
bojan@designdistrict.hr

Team member photo

Jelena Slavujević

voditeljica komunikacija
jelena@designdistrict.hr

Team member photo

Iva Hrvatin

voditeljica dizajnerskog tima
iva@designdistrict.hr

Team member photo

Klasja Habjan

dizajnerica
klasja@designdistrict.hr

 

NOVO U KVARTU

Señor

S imenom ugodno netipičnim za marketinšku agenciju, Señor se od samog početka rada izdvojio svježim imidžem i osobenim pristupom svojim klijentima.

B!RO

Arhitektonski kolektiv B!RO predstavlja zajed­ničko djelovanje mladih arhitekata Saše Košuta, Marija Kralja i Dore Lončarić.

Vivat Fina vina

Vinoteka Vivat nezaobilazno je mjesto u kvartu za sve ljubitelje vina. Život je doista prekratak da bismo pili loša vina, kako glasi njihov slogan.

Antikvarijat

Antikvarijat sa šarmantnim izgledom tipične stareti­narnice okuplja širok spektar predmeta i antikviteta.

Tvornica kulture

Tvornica kulture jedan je od najstarijih i najvećih koncertnih i klupskih prostora u Zagrebu po­ svećenih rock i pop glazbi. Ugostila je više-manje sva poznatija imena domaće i regionalne glazbene scene, uz nastupe niza inozemnih izvođača.